Дитячі свята

Що ж таке дитячі свята на скеледромі? Дитячі свята на скеледромі – це азартні, веселі, абсолютно безпечні і безпрограшні змагання, які проводяться у кілька етапів, що складаються з ігрових конкурсів на будь-який смак. В кожному конкурсі є свої правила і завдання. Змагаючись за призи, учасники діляться на команди і, під керівництвом ведучих, бігають, стрибають, лазять, катаються на канаті і кільцях. Усі дитячі свята ми проводимо без допомоги аніматорів, клоунів та інших стандартних персонажів, ведучі конкурсів – кваліфіковані інструктори зі скелелазіння, котрі мають досвід роботи із дітьми. Наші дитячі свята будуть однаково цікавими як для хлопчиків, так і для дівчаток. Їх форма найкраще відповідає очікуванням дітей у віці 6 –13 років.

Відповіді на популярні питання:

 • спортивна програма триває 1,5–2 години;
 • кількість дітей 6 – 15 чоловік віком від 7 років;
 • фізична підготовка дітей не має значення;
 • батьки можуть бути присутні, у нас є місця для глядачів (макс. 10 чол.);
 • можна влаштувати чаювання зі своїм тортом і піцею (стандартна програма святкування передбачає для цього 30 хвилин вільного часу);
 • одяг: зручне спортивне змінне взуття (бажано кеди або скельники), резинки для волосся дівчатам;
 • свята на скеледромі безпечні;
 • мова проведення – українська або російська, на вибір батьків;
 • час проведення: будні дні 11.00 – 13.00, 14.00 – 16.00
 • сб 18:00 – 20:00 вс і свята 10:00 – 13:00 та 18:00 – 20:00 пн, ср, пт – перша половина дня;
 • Вартість свята формується ексклюзивно для кожного замовника.

Дізнатися про свята детальніше, забронювати час і уточнити деталі Ви можете у ведучих свят: Ми будемо вдячні, якщо Ви зробите замовлення завчасно, мінімум за півтора тижня до дати події. Чим раніше Ви зв’яжетеся із нами, тим більша вірогідність, що зал буде вільний у обраний Вами день.   Програма дитячого свята Початок: прибуття, перевдягання, розминка, конкурси, поділ на команди. Змагання: 1. Естафета Чудовий розминочний етап, необхідний для того, щоб із самого початку задати ритм і настроїти учасників на гру. 2. Збір урожая З одного боку залу встановлюють два контейнери із зачепами. По сигналу кожен член команди, подолавши перешкоди, бере одну зачепу, повертається бігом, залишає урожай в контейнері своєї команди і стає в кінець колони. Після завершення змагання вміст контейнерів перераховується.

3. Скеледром Спеціально для дитячих свят ми накрутили легкі, проте не менш цікаві від цього траси! По периметру всього скеледрома ми закручуємо болти. За кожен викручений болт команда отримує бал. Наприкінці гри суддя записує у актив команди зароблені бали. 4. Незваний гість На базу, що охороняється, здійснюється напад. Завдання однієї команди – вкрасти якомога більше шариків. Завдання іншої команди – не допустити крадіжки. 5. Гра «Кіт та миші» Обираються два учасника – це коти, всі інші гравці – миші. У котів завдання: упіймати мишу, котра не встигла сховатися у нірку. Ніркою вважаються площини скеледрома. Впіймана миша автоматично стає котом і починає полювання. Гра завершується тоді, коли лишається одна чи дві найбільш витривалі мишки. 6. Гра «Пузо – UP!» Гравці лягають на живота навколо ведучого. Ведучий командує «UP!» і називає колір зачепи, до якої необхідно дістати учасникам. Команда «Пузо!» – повертає гравців у вихідне положення. Найбільш уважні і швидкі – заробляють бали. 7. Гра «Розчави шарик суперника» Кожному гравцю прив’язують по два шарики. По команді «Почали!» учасники давлять шарики один одного. Переможцем вважається той, у кого залишиться хоча б один шарик.

11.  Витривалий скелелаз Це конкурс для частих гостей нашого скеледрома. Лазимо, лазимо і ще раз лазимо. Тут враховується швидкість, витривалість та складність пройдених учасниками маршрутів. Вільний час Програма свята передбачає тридцять хвилин вільного часу для організації «офіційної частини» події з чаюванням, тортом зі свічками, та привітаннями. Ми, зі свого боку, надаємо стіл і час, ви – приносите із собою торта та інші частування. Окрім торта, у якості пригощання, батьки зазвичай приносять фрукти, печиво, соки, інколи замовляють піцу.