Дорогі друзі,

Дякуємо вам за те що цікавилися і питали нас , коли вже ми нарешті відкриємося після нашого затяжного оновлення. Повірите, ми сумували за вами не менше :- ). Раді вам повідомити, що в середу 13 вересня, ми повертаємося до звичайного функціонування і будемо як завжди раді вітати вас в нашому залі.

В UP! ми завжди прагнули давати нашим клієнтам максимум і віримо що вам сподобаються зміни які у нас відбулися. За цей місяць ми не тільки перефарбували  і оновили наші площини, але й оновили команду. Після тривалих умовлянь нашим партнером стала Марго Кадієва, майстер, спорту, успішна в минулому спортсменка, а зараз один з кращих тренерів , а також популяризатор нашого спорту. Сподіваємося що це придбання дозволить підтягнути нам нашу спортивну частину. Оновилася і наша тренерська команда і ми будемо щасливі вас з нею познайомити.

Ми дещо поміняли наш графік роботи і відтепер наш зал офіційно буде відкриватися о 15.30, але якщо у вас вільний графік і ви хочете ходити до нас зранку – не переживайте, в ранковий час будуть тренерські секції і ви зможете й надалі до нас приходити. Ми будемо раді почути ваш думку з цього приводу і готові підлаштовуватися під побажання наших клієнтів. Також ми оновили ціни, для того щоб продовжувати надавати вам найвищій рівень сервісу і задовольняти ваші спортивні амбіції.

З нетерпінням чекаємо вас в нашому залі.